RG3216N-6201-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-6201-B-T5
JLCPCB Part #
C1721524
Description
200V 250mW 6.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS