RG2012V-1581-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012V-1581-B-T5
JLCPCB Part #
C4339652
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS