RG1005P-472-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-472-B-T5
JLCPCB Part #
C3925289
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS