RR0510P-4531-D
MFR.Part #
RR0510P-4531-D
JLCPCB Part #
C2099556
Description
-55℃~+125℃ 25V 4.53kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS