RG1005N-2262-W-T1
MFR.Part #
RG1005N-2262-W-T1
JLCPCB Part #
C4304306
Description
-55℃~+155℃ 22.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS