RR0510P-5362-D
MFR.Part #
RR0510P-5362-D
Description
-55℃~+125℃ 53.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ - Chip Resistor - Surface Mount ROHS