CPA2512E22R0FS-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
CPA2512E22R0FS-T10
JLCPCB Part #
C4094368
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 16W 22Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS