RG1005N-1472-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1005N-1472-W-T5
JLCPCB Part #
C4043058
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS