RG1608V-2551-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608V-2551-W-T1
JLCPCB Part #
C4040980
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.55kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS