RG1005P-3921-B-T5
MFR.Part #
RG1005P-3921-B-T5
JLCPCB Part #
C4332827
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS