RG0603R-41R2-D-T10
MFR.Part #
RG0603R-41R2-D-T10
JLCPCB Part #
C20136987
Description
-55℃~+155℃ 41.2Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS