RG0603P-8450-B-T10
MFR.Part #
RG0603P-8450-B-T10
JLCPCB Part #
C20136287
Description
-55℃~+155℃ 63mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS