RG3216N-2740-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-2740-D-T5
JLCPCB Part #
C4186751
Description
-55℃~+155℃ 250mW 274Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS