RG0603P-271-D-T10
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG0603P-271-D-T10
JLCPCB Part #
C20135540
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS