RG1005N-4870-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-4870-D-T10
JLCPCB Part #
C1703027
Description
-55℃~+155℃ 487Ω 62.5mW 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS