RG1608N-1691-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-1691-W-T5
JLCPCB Part #
C4172132
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS