PRG3216P-5902-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-5902-B-T5
JLCPCB Part #
C4087233
Description
-55℃~+155℃ 1W 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS