RR0816P-3741-D-56H
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0816P-3741-D-56H
JLCPCB Part #
C4157948
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 3.74kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS