RR0816P-203-D
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RR0816P-203-D
JLCPCB Part #
C2654008
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 20kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS