PRG3216P-2740-D-T5
MFR.Part #
PRG3216P-2740-D-T5
JLCPCB Part #
C4122644
Description
-55℃~+155℃ 1W 274Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS