RR0816P-3921-D-58H
MFR.Part #
RR0816P-3921-D-58H
JLCPCB Part #
C2077558
Description
-55℃~+125℃ 3.92kΩ 62.5mW 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS