RM3216B-202/503-PBVW10
MFR.Part #
RM3216B-202/503-PBVW10
JLCPCB Part #
C6397216
Package
1206
Description
2 2kΩ、50kΩ 4 83mW ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS