KRL7638-C-R047-F-T1
MFR.Part #
KRL7638-C-R047-F-T1
JLCPCB Part #
C4161968
Description
-55℃~+175℃ 3W 47mΩ ±1% ±50ppm/℃ 3015 Chip Resistor - Surface Mount ROHS