KRL7638-C-R027-F-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
KRL7638-C-R027-F-T1
JLCPCB Part #
C4024476
Package
3015
Description
-55℃~+175℃ 27mΩ 3W ±1% ±50ppm/℃ 3015 Chip Resistor - Surface Mount ROHS