RG1005N-5110-D-T10
MFR.Part #
RG1005N-5110-D-T10
JLCPCB Part #
C1703017
Description
-55℃~+155℃ 511Ω 62.5mW 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS