KRL6432E-M-R068-F-T1
MFR.Part #
KRL6432E-M-R068-F-T1
JLCPCB Part #
C2095382
Description
3W 68mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS