RG1608N-8061-W-T5
MFR.Part #
RG1608N-8061-W-T5
JLCPCB Part #
C1727284
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 8.06kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS