KRL2012E-M-R015-F-T5
MFR.Part #
KRL2012E-M-R015-F-T5
JLCPCB Part #
C4207157
Package
2012
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 1W ±1% ±50ppm/℃ 2012 Chip Resistor - Surface Mount ROHS