URG2012L-331-L-T05
MFR.Part #
URG2012L-331-L-T05
JLCPCB Part #
C4121238
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thin Film Resistor ±0.01% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS