RG1608V-1071-D-T5
MFR.Part #
RG1608V-1071-D-T5
JLCPCB Part #
C4063658
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS