KRL2012E-M-R010-F-T5
MFR.Part #
KRL2012E-M-R010-F-T5
JLCPCB Part #
C5342352
Package
0508
Description
-55℃~+155℃ 10mΩ 1W Metal Foil Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS