HRG3216Q-32R4-D-T5
MFR.Part #
HRG3216Q-32R4-D-T5
JLCPCB Part #
C4240158
Description
-55℃~+155℃ 1W 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS