HRG3216P-1912-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1912-D-T1
JLCPCB Part #
C1723346
Description
-55℃~+155℃ 19.1kΩ 1W 200V Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS