HRG3216P-1911-D-T1
MFR.Part #
HRG3216P-1911-D-T1
JLCPCB Part #
C4316751
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS