SME800XM
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
SME800XM
JLCPCB Part #
C2908073
Package
SMD,4.2x4mm
Description
-40℃~+90℃ 0.8pF 1.4kV 2 3kA 4.2mm 4.2mm 4mm 800V ±20% SMD,4.2x4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS