MF58-103F3950GB
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
MF58-103F3950GB
JLCPCB Part #
C2839623
Package
Plugin,D2xL4mm
Description
-40℃~+250℃ 10kΩ 12s 2mW/℃ 2mm 4mm ±1% ±2% 插件,D2xL4mm NTC Thermistors ROHS