VUJ221M1CTR-1010S
MFR.Part #
VUJ221M1CTR-1010S
JLCPCB Part #
C3828942
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 1000hrs@150℃ 10mm 150mA@100kHz 16V 220uF ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS