RZW222M1CBK-1816S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RZW222M1CBK-1816S
JLCPCB Part #
C5112827
Package
Plugin,D18xL17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16V 17.5mm 18mm 2.21A@100kHz 2200uF 7.5mm ±20% Plugin,D18xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS