VUJ101M1VTR-1010S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VUJ101M1VTR-1010S
JLCPCB Part #
C3829887
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+150℃ 10.5mm 1000hrs@150℃ 100uF 10mm 120mA@100kHz 35V ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS