VZH101M1HTR-1010S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VZH101M1HTR-1010S
JLCPCB Part #
C3829227
Package
SMD,D10xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 100uF 10mm 5000hrs@105℃ 50V 553mA@100kHz ±20% SMD,D10xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS