RJA471M1CBK-0811S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RJA471M1CBK-0811S
JLCPCB Part #
C5112872
Package
Plugin,D8xL13mm
Description
-55℃~+105℃ 13mm 16V 2000hrs@105℃ 3.5mm 310mA@120Hz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS