T405-700B-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
T405-700B-TR
JLCPCB Part #
C222125
Package
TO-252(DPAK)
Description
-40℃~+125℃ 1.3V 1.56V 10mA 1W 30A@60Hz 4A 5mA 700V TO-252(DPAK) Thyristors (SCR)/Modules ROHS