SMBJ64A-TR
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SMBJ64A-TR
JLCPCB Part #
C20033292
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 1 134V 200nA 30A@8/20us 4kW@8/20us 64V 75V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS