STU9N60M2
MFR.Part #
STU9N60M2
JLCPCB Part #
C3290811
Package
TO-251(IPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10nC@10V 18pF 320pF 4V 5.5A 600V 60W 680fF 780mΩ@10V N-Channel TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS