STTH30R06W
MFR.Part #
STTH30R06W
JLCPCB Part #
C726257
Description
1 Independent 1.85V@30A 25uA@600V 300A 30A 50ns 600V DO-247 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS