STPS30L60CT
MFR.Part #
STPS30L60CT
JLCPCB Part #
C10059
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 15A 230A 480uA@60V 600mV@15A 60V TO-220 Schottky Diodes ROHS