SM15T220CA
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
SM15T220CA
JLCPCB Part #
C133709
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 10kW@8/20us 188V 1uA 220V 26A@8/20us 388V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS