STPS20200CT
MFR.Part #
STPS20200CT
JLCPCB Part #
C499426
Package
TO-220AB
Description
1 Pair Common Cathode 10A 15uA@200V 200V 860mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS