STP75NF75
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STP75NF75
JLCPCB Part #
C13678
Package
TO-220
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 11mΩ@10V 160nC@10V 240pF 3.7nF 300W 4V 730pF 75V 80A N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS