STL4N10F7
MFR.Part #
STL4N10F7
JLCPCB Part #
C672059
Package
PowerFLAT-8(5x6)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 100V 10pF 2.9W 4.5A 4.5V 408pF 7.8nC@50V 70mΩ@10V PowerFLAT-8(5x6) MOSFETs ROHS